Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: adventa vainags

Redakcija

Autors • 03.12.2018.

Burtu lielums

Vai adventa vainagā svētdien iededzāt pirmo svecīti? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Anita: – Adventa vainags ar baznīcā iesvētītām svecītēm ir jau mājās. Šis laiks, kad tumsa vēl cīnās ar gaismu, ir ļoti īpašs. Tas ir laiks pārdomāt arī savu dzīvi. Noslēgumam tuvojas arī gads, bet tas vairāk ir kā atskaite savas sirdsapziņas un Dieva priekšā, ko mēs esam padarījuši un kas jāpadara, kam vēl ir jāpalīdz. Svarīgi ir visiem turēties veselībā un sagaidīt Kristus piedzimšanas svētkus ar gaišumu pašos, mazāk domājot par negācijām.

Madoniete Veneranda: – Adventa vainadziņš man ir katru gadu. Arī svecīti svētdien iededzu. Ziemassvētkos man ir eglīte, ko dēls man vienmēr 23. vai 24. decembrī atnes.

Madoniete Sigita: – Pirmā svecīte svētdien tika iedegta. Sveces mums, kā jau biteniekiem, ir no vaska, un tās paši arī izlejam. Savukārt Ziemassvētkos rotāsim eglīti, jo māja būs pilna ar mazbērniem. Ļoti jauks ir tieši Ziemassvētku gaidīšanas laiks, vienīgi darba ir ļoti daudz.

Cesvainiete Ieva: – Ziemassvētku laikā iededzam svecītes, domājam gaišas domas gan par to, kas notiek tepat Latvijā, gan visā pasaulē. Gaidām, kad Ziemassvētkos sabrauks mazbērni un ienesīs prieku, ka mēs viens otram esam. Arī Ziemassvētku eglīte mums ir gan istabā, gan laukā.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


04.12.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px