Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: 11. Saeimas vēlēšanas

Redakcija

Autors • 14.09.2011.

Burtu lielums

Vai jūs piedalīsities 11. Saeimas vēlēšanās, kas Latvijā notiks jau šosestdien? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Velta: – Bet kā gan citādi! Uz vēlēšanām taču ir jāiet un jāizdara sava izvēle. Par ko balsošu, esmu gandrīz jau izlēmusi. Lēmumu parasti nepieņemu vienā dienā. Labu laiku iepriekš palasu žurnālus, avīzes, paklausos, ko stāsta televīzijā un radio. Cerams, ka jaunievēlētie un atkārtoti ievēlētie Saeimas deputāti izdarīs secinājumus un mācīsies no iepriekšējām kļūdām.

Madoniete Anita: – Es uz vēlēšanām neiešu. Tam nav nekādas jēgas. Var balsot par vieniem vai otriem, tāpat nekas nemainās. Katrā ziņā savu lēmumu par nepiedalīšanos vēlēšanās nemainīšu.

Madonietis Jānis: – Vēlēšanās piedalīšos noteikti, bet savu izvēli vēl neesmu izdarījis. Vēl ir jāpadomā, par ko balsot. Jāiedziļinās Zatlera partijas, Šlesera partijas, „Vienotības" solījumos. Sola jau daudz, bet, vai pēc vēlēšanām to izpildīs, tas ir atklāts jautājums. Svarīgākais, ko vajadzētu izdarīt, ir radīt darbavietas, lai cilvēkiem būtu, kur strādāt, un nevajadzētu braukt uz ārvalstīm.

Madoniete Rita: – Es vēl ne reizi neesmu piedalījusies vēlēšanās un savā dzīvē nekad ne par vienu neesmu balsojusi. Es nezinu, vai, piedaloties vēlēšanās, var kaut ko mainīt valsts dzīvē vai ne, bet nepiedaloties es nevienam neko arī nepārmetu un nežēlojos, ja dzīvē kaut kas neiet tā, kā gribētos.

Madoniete Dagnija: – Tāda doma šoreiz man ir, kaut gan iepriekš nevienās vēlēšanās neesmu piedalījusies. Taču tagad man ir ģimene un man saka, ka pilsoņa pienākums tomēr ir jāpilda. Lēmumu, par ko balsot, visticamāk, pieņemšu pēdējā brīdī, iespējams, pat vēlēšanu iecirknī.

Mārīte no Rīgas: – Vēlēšanās droši vien piedalīšos. Arī izvēle, vairāk vai mazāk, ir jau izdarīta. Kaut kam mūsu dzīvē beidzot ir jāmainās, it sevišķi laukos. Es dzīvoju Rīgā, bet, atbraucot uz Jaunkalsnavu, gribētos, lai darbavietu būtu vairāk un cilvēkiem būtu, kur strādāt. Pārējo jau varētu pieciest.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA 

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px