– Kādā noskaņojumā tiek sagaidīts 1. septembris, un ko jūs novēlētu saviem audzēkņiem jaunajā mācību gadā? – vakar pirms starpnovadu pedagogu konferences jautājām sastaptajiem skolotājiem.
Marita Kazakeviča: – Ļoti pozitīvi. Šajā mācību gadā mūsu skolai gaidāmas izmaiņas, daudz vēl ir nezināmā, bet ceram, ka izmaiņas būs pozitīvas. Savus skolēnus sagaidu labi atpūtušos, mirdzošām acīm un ar lielu ieinteresētību mācīties.
Vanda Maderniece: – Ar jaunām cerībām, ka atrisināsies telpu jautājums, savukārt no ģimnāzistiem gaidīsim jaunus panākumus. Lai viņos būtu vēlme mācīties, vēlme uzklausīt visu jauno, kas tiek piedāvāts, un apzināti mācīties, lai saprastu jēgu visam, ko mācās.
Astrīda Vāvere: – 1. septembris, protams, ir priecīgs notikums. Ļoti gribas satikties pēc vasaras. Mūsu Kristiāna Dāvida pamatskolā blakus pamatizglītībai ir iedzīvināta kompetenču izglītība, un mūsu mērķis ir iemācīt bērniem arī praktiskas iemaņas. Šajā gadā centīsimies vēl vairāk motivēt savus audzēkņus mācīties un praktiski darboties.
Iveta Danieka: – Noskaņojums ir labs. Vasarā, neraugoties uz laikapstākļiem, pagūts arī atpūsties.Tā kā mani audzināmie šogad būs 9. klasē, es viņiem vēlu veiksmīgi nokārtot eksāmenus un doties mācīties tālāk.
Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE
29.08.2017.