Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Apsveikuma kartītes

Redakcija

Autors • 10.12.2009.

Burtu lielums

Vai jūs Ziemassvētkos sūtāt tradicionālās apsveikuma kartītes vai arī izmantojat citus apsveikuma veidus – sūtāt īsziņas, e-kartīti, zvanāt un gaišas domas, vārdus, novēlējumus izsakāt pa telefonu? – Ziemassvētku gaidīšanas laikā jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Indra no Madonas:
– Ziemassvētku apsveikuma tradīcijas tagad ir nedaudz mainījušās. Ziemassvētkos apsveicu, galvenokārt nosūtot īsziņas. Vēlējumus gan izdomāju laikus, un tie visiem gluži vienādi nav. Bet vecākā gadagājuma cilvēkiem joprojām uzrakstu arī tradicionālās Ziemassvētku apsveikuma kartītes un tās saņemu arī no viņiem.

Madoniete Jeuženija:
– Apsveikuma kartītes Ziemassvētkos es rakstīšu, bet tikai pašiem tuvākajiem cilvēkiem. Arī es tās ar katru gadu nosūtu mazāk, jo tas tomēr ir samērā dārgi. Taču, kā saka, nabadzības dēļ lepnumu nezaudēšu un arī šajos Ziemassvētkos apsveikuma kartītes tiem, kam esmu nodomājusi, aizsūtīšu. Arī pašai patīk saņemt Ziemassvētkus kartītes, taču daudzi tagad zvana un apsveic pa telefonu, jo ne visi, kas gribētu atsūtīt apsveikuma kartītes, finansiāli var to atļauties. Dzīve vēl jau neapstājas, bet uz labāko pusi arī vismaz pagaidām nav pavirzījusies.

Madoniete Daina Kaurāte: – Es sūtu Ziemassvētku apsveikuma kartītes. Katram izvēlos pantiņu, izdomāju novēlējumu, turklāt šogad tās sūtīšu vairāk nekā iepriekšējos gados. Ziemassvētki, manuprāt, ir vissirsnīgākie svētki, līdz ar to gribas kādu labu domu, jauku vēlējumu katram uzrakstīt.

Vaira Breča no Kraukļiem: – Es Ziemassvētku apsveikuma kartītes vairs nesūtu, bet apsveicu pa telefonu, nosūtot īsziņas vai arī vēlējumus izsakot sarunā. Un tādā pašā veidā apsveikumus Ziemassvētkos saņemu arī pati. Tā ir lētāk, nav jātērē nauda kartītei, aploksnei un markai. Galvenais jau šajos svētkos neaizmirst sev tuvus un mīļus cilvēkus.

Ingrīda no Madonas:
– Man jau ļoti patīk Ziemassvētku apsveikuma kartītes. Šogad esmu nodomājusi veidot pašdarinātus apsveikumus, kaut nu tikai pietiktu laika. Tagad jau ir tāds laiks, kad vairāk tiek domāts par sirsnīgumu, nevis izrādīšanos, to, kuram ir skaistāka vai dārgāka dāvana. Lielāku prieku tomēr sagādā tas, kas nāk un tiek dāvināts no sirds.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px