Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Andra Šķēles atgriešanās politikā

Redakcija

Autors • 15.10.2009.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par trīskārtējā premjera un Tautas partijas dibinātāja Andra Šķēles atgriešanos politikā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Einārs no Vestienas:
– Ir iespējami divi varianti. Savulaik Andris Šķēle sevi ir apliecinājis kā spējīgs vadītājs un spēcīgs politiķis, kas spēj darboties arī krīzes situācijās, kā tas, piemēram, bija „Bankas Baltija" bankrota laikā. No otras puses, ņemot vērā viņa darbošanos privātajā biznesā, lielā tautas daļā nav tādas uzticības, kādai tomēr vajadzētu būt valstsvīram. Tā ka laiks rādīs, cik veiksmīga būs viņa atgriešanās politikā un vai ieguvēja būs arī Latvijas valsts. Ja viņam tiešām izdotos valsti izvest no krīzes, tad cepuri nost!
Linards Ķeveris no Ošupes pagasta: – Par Andra Šķēles atgriešanos politikā esmu dzirdējis, bet es nezinu, kas tur – labs vai slikts – var iznākt. Viņš jau ilgus gadus ir darbojies politikā un tagad nez kuro reizi atkal gatavs kļūt par premjeru. Trīs lietas ir labas lietas, bet vai ceturtā nebūs tomēr par daudz? Ja jau citiem neveicas ar valsts glābšanu, vai tad Šķēle būs tas brīnumdaris, kas tagad viens pats visu paveiks un sakārtos. Īstenībā jau jājautā, kas vispār labs Latvijā vairs var notikt? Var iekļūt tikai lielākos s…..

Madoniete Velta: – Ti-cības nu gan vairs nav nevienam. Un arī Andrim Šķēlem ne. Turklāt ne velti saka – trīs lietas ir labas lietas. Šķēle jau trīs reizes ir bijis premjers un pietiek.

Ziedonis no Saikavas:
– Tagad dzīvot ir ļoti grūti. Valdībā un Saeimā sēž daudzi politiķi, bet kāds labums ir tautai? Lai jau Šķēle mēģina ceturto reizi kļūt par premjeru, bet, domāju, nekas prātīgs no tā nesanāks.

Madonietis Aldis: – To, vai Šķēlem izdosies gūt jaunus panākumus pēc tāda ilga pārtraukuma, gan ir grūti prognozēt. Viņš jau tomēr aktīvi darbojas privātbiznesā, un tas ir galvenais, kas vieš šaubas, jo arī agrāk, kad viņš bija premjers, bija grūti nošķirt, kad viņš darbojas valsts, kad savās interesēs. Taču, protams, Šķēlem ir ļoti gudra galva, ir plaši sakari, viņš ir spējīgs vadītājs, līdz ar to, iespējams, arī valsts varētu būt ieguvēja, ja Šķēle atkal nokļūtu premjera krēslā.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px