— Vai ikdienā dodat priekšroku aktīvai vai mierīgai atpūtai?
Ingūna no Madonas: – Parasti brīvdienās braucu pie mazbērniem, tā drīzāk ir mierīgā atpūta. Kopumā nekur tālu neceļoju. Tīk doties pie dabas – braucu uz laukiem. Patīk kopt savas puķu dobes un gribas, lai viss uzzied skaisti!
Indulis no Madonas: – Galvenais strādājot un mēģinot darbos iesaistīt arī jaunatni – pieradināt pie darba. Ja ģimenē neviens negrib strādāt, tad kā gan bērns to var iemācīties? Mums ir mežs, lauki, siltumnīca, dārzs un puķudobes. Viss jāstāda un jāravē.
Gints no Kalsnavas: – Tas, kā pavadu savu brīvo laiku, parasti ir ļoti atkarīgs no laikapstākļiem. Ja ir iespēja, patīk aizbraukt kaut kur tālāk. Pēdējā laikā šķiet, ka jau daudz kur ir būts un nekas vairs īpaši nepārsteidz.
Ilze no Madonas: – Brīvo laiku parasti pavadu ģimenes lokā. Patīk strādāt pa māju un kopt apkārtni. Ļoti labprāt darbojos dārzā. Šobrīd galvenie ir visi stādīšanas darbi – sākot no tomātiem un gurķiem un beidzot ar kartupeļiem.
06.05.2025.