Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aizejošais 2022. gads

Redakcija

Autors • 27.12.2022.

Burtu lielums

Kāds jums bijis šis, 2022., gads, un ko sagaidāt no jaunā gada? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Inese no Madonas: – Šis gads bija ļoti bagāts ar ceļojumiem un pasaules aptveršanu. Pabūts gan Alpos, gan Apenīnos, gan Himalajos. No jaunā gada gaidu mieru, lai beidzas karš Ukrainā. Man šķiet, ka visi to gaida.

Alda no Madonas: – Galvenais ir tas, ka ir darbs. Bet tā jau viss kas labs bija. Esam gan paceļojuši pa Latviju, gan atpūtušies. Arī jaunajā gadā svarīgākais, lai būtu darbs, tad arī pārtikuši būsim un būs viss pārējais. Savukārt globālajā mērogā pasaulē par visu vairāk ir nepieciešams miers.

Modris no Madonas: – Gads bija normāls. Ir bijuši arī daudzi labi brīži, piemēram, uz Ziemassvētkiem saņēmu dāvanu no māsas Anglijā. Jaunajā gadā svarīgi ir, lai neslimotu, lai būtu pārticība visiem cilvēkiem, miers pasaulē. Tas jau galvenais.

Madoniete Dace: – Tas nav tik vienkārši atbildams. Bet vienā vārdā – vērtīgs. Ar visādiem izaicinājumiem, ar veselības problēmām gan ģimenē, gan pašai utt. Bet galu galā – vērtīgs. Darbā vairākas lietas, kas ir noorganizētas, kur tiešām ir kaut kas sasniegts tāds, kas dara labu arī citiem cilvēkiem. No jaunā gada gaidu veselību ģimenei, pašai, veiksmi. Taču pirmajā vietā ir, lai Ukrainā būtu miers.

Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE
un AGRIS VECKALNIŅŠ

28.12.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px