Svētdien, 27. novembrī, Gulbenē norisinājās turnīrs "Dūža balvu izcīņa zolītē". Starp veiksmīgākajiem spēlētājiem ir arī Madonas novada zolmaņi.
Gulbeniešiem bija jāsamierinās, ka "Dūža" balvas aizceļoja uz citiem novadiem un pilsētām. Turnīrā 1. vietu izcīnīja Andris Sarapu no Alūksnes. Otrajā vietā – Juris Vids no Ērgļiem, 3. vietā – Ilgvars Gritāns no Viļāniem, 4. vietā – Jānis Vilcāns no Madonas, 5. – Andris Mugurevičs no Barkavas, 6. – Raimonds Skuja no Madonas. Labākajam Gulbenes spēlētājam Ilmāram Stojašam – 9. vieta.
Kā vēsta Arņa Martuseviča atsūtītais turnīra reitings, "Dūža balvu izcīņā zolītē" piedalījās 27 zoles spēlētāji no Gulbenes, Alūksnes, Balviem, Druvienas, Ērgļiem, Ilzenes, Viļāniem, Priekuļiem, Madonas, Kalsnavas, Barkavas, kā arī Rīgas un citām vietām. Madonas novadu pasākumā pārstāvēja 10 dalībnieki.
30.11.2022.