22. augustā Madonas sporta centrā norisinājās Latvijas Basketbola savienības (LBS) Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) rīkotais tiesnešu seminārs. Tajā piedalījās 55 laukuma tiesneši un 25 sekretāri no Latvijas, Latvijas Basketbola savienības LJBL direktors Edijs Eglītis, zināšanās dalījās LJBL tiesnešu koordinators Oskars Lucis un LBS tiesnešu kolēģijas pārstāve Ilze Gūtmane.
Tā kā šādi semināri notiek tikai Rīgā, Liepājā un Madonā, iegūt un papildināt zināšanas, saņemt licenci bija ieradušies basketbola tiesneši no Vidzemes un Latgales reģiona.
Semināra dalībnieki bija un zināšanas papildināja gan Madonas BJSS basketbola treneri Agnis Beķeris un Ivars Teteris, gan arī jaunie Madonas laukuma tiesneši –
Ernests Lazdups, Jānis Burkevičs, Zigmārs Buiķis, kā arī sekretāri jeb "galdiņa tiesneši" – Egita Kalniņa, Rūdolfs Brants, Dagnis Sakne, Miks Kalniņš, Māris Raubišķis, Linards Lazdiņš.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto