1. februārī Madonā pie Šķeltā akmens pulcējās 45 auto komandas no visas Latvijas, lai piedalītos šā gada pirmajā nakts autofotoorientēšanās braucienā Madona-Pļaviņas.
Madonas novadu šajā braucienā pārstāvēja 16 komandas, Lubānas novadu – 3 komandas, bet no Cesvaines bija ieradusies 1 komanda. Maksimālo punktu skaitu – 12 644 – šajās sacensībās nopelnīja komanda "Klibojošā varde" no Jelgavas. Otrajā vietā ar 12 390 punktiem palika komanda "Abrakadabra" no Rīgas. Savukārt Lubānas novada komanda "Minions" (E. Ķeveris/J. Seiksts/R. Ābola/R. Seikste/V. Mežuls) izcīnīja
12 309 punktus un godpilno 3. vietu. Pavisam nedaudz līdz goda pjedestālam pietrūka Madonas novada komandai "RJD" (R. Špuns/J. Sudārs/D. Boltrikovs), kam 4. vieta un 12 240 punkti.
Paldies šī brauciena atbalstītājiem: Madonas novada pašvaldībai, Madonas tūrisma informācijas centram, veikalam "Papīrs", krodziņam "Bura", muzikālajai apvienībai "Ezers", laikrakstam "Stars".
11.02.2020.