Jau šīs nedēļas nogalē norisināsies Madonas pilsētas domes atklātais turnīrs basketbolā vīriešiem "Ziemassvētku kauss 2015", ko organizē Madonas pilsētas dome sadarbībā ar Madonas BJSS.
Spēles sāksies Madonas pilsētas sporta centrā 11. decembrī pulksten 17, ilgs visu vakaru, tās turpināsies svētdien, 13. decembrī, no pulksten 10.
Kā vēstīts nolikumā, sacensībās piedalās basketbola komandas (komandā – 10 spēlētāju). Sacensību izspēles sistēmu un spēļu laiku noteiks pēc pieteikušos komandu skaita.
Pieteikšanās sacensībām – līdz 10. decembra pulksten 12, rakstot uz e-pastu [email protected]; izziņas – pa tālruni 26001142 (Agnis Beķeris). Komandu dalības maksa tiks izmantota turnīra balvu iegādei, tiesnešu darba apmaksai un sporta centra zāles īres apmaksai. 1.-3. vietas ieguvējas komandas saņems kausus un medaļas.
Sīkāka informācija atrodama mājas lapā www.madona.lv sadaļā "Sports".