No 21. līdz 26. februārim uz Pasaules kausa izcīņu, pasaules junioru un Eiropas jauniešu čempionātu ziemas orientēšanās sportā uz slēpēm, kas sniega trūkuma dēļ tika pārcelts no Latvijas uz Zviedriju, dodas arī Madonas ziemas orientieristi.
Kā pastāstīja treneris Gunārs Ikaunieks, uz Umea/Vindelnu Zviedrijā no madoniešiem kopā ar Latvijas izlasi brauc: elites grupā – Jānis Baunis un Nauris Raize, jauniešu grupā – Uģis Beķeris, Klāvs Pļaviņš, Ritvars Ļepeškins, kas abās dienās uzvarēja Latvijas čempionātā slēpošanā, Dāvis Vintišs, Anete Strauta un Elīza Madsena.
Sestdien, 22. februārī, norisināsies sprinta distance, svētdien, 23. februārī – garā distance, 25. februārī paredzētas sacensības vidējā distancē, 26. februārī – stafetes.
19.02.2020.