Sporta un atpūtas bāzi "Smeceres sils" 24. un 25. janvārī bija "ieņēmuši" orientieristi, lai sacenstos ziemas variantā – uz slēpēm.
Ziemas orientēšanās sacensības "Madonas kauss 2015" rīkoja Madonas novada pašvaldība sadarbībā ar OK "Arona" un sporta un atpūtas bāzi "Smeceres sils".
Vērienīgais pasākums pulcēja ap 230 dalībnieku ne tikai no Latvijas orientēšanās klubiem, bet arī kuplā skaitā no Lietuvas un Igaunijas.
Pirmajā sacensību dienā dalībnieki mērojās spēkiem vidējās distancēs, kur bija jāatrod liels skaits kontrolpunktu dažāda lieluma trašu izveidotajā sietā, bet otrajā dienā bija sagatavotas garās distances, kur svarīgi izvēlēties pareizo variantu.
Madonas BJSS/OK "Arona" juniors Jānis Baunis šoreiz piedalījās elites grupā, pirmajā dienā viņam izdevās izcīnīt 3. vietu, bet kopvērtējumā Jānis palika 4. vietā pēc Lietuvas sportistiem. Kopvērtējumā M12 grupā 1. vietu ieguva Uģis Beķeris (Madonas BJSS/OK "Arona"), M21A grupā – Gints Jubelis ("Mežmalas MTB"). Otrā vieta abu sacensību dienu kopvērtējumā – Monikai Badunai (Madonas BJSS/OK "Arona"), W21A grupā Rūtai Putniņai ("Mežmalas MTB") – 1. vieta, 2. vietu W45 grupā ieņēma Dace Saulīte, M45 grupā – Jānis Putniņš. W55 grupā Mārai Putniņai – 2. vieta, M55 grupā Jurim Drunkam – 3. vieta.
Ar sacensību rezultātiem var iepazīties interneta vietnē www.okarona.lv.
Sacensību galvenais tiesnesis Gunārs Ikaunieks pateicas SIA "NG Līnija" par "Honimun" (ziedputekšņu, dzērveņu un glutamīna uztura bagātinātājs), ko labākie sportisti saņēma balvā.