Šogad pirmie uz starta 24. un 25. janvārī Rīgas Sporta manēžā stājās Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) daudzcīņnieki. Izcīnītas trīs medaļas –
viena zelta un divas bronzas.
Septiņcīņā U-18 grupas jauniešiem par 2014. gada Latvijas čempionu kļuva Krišjānis Beļaunieks, kopsummā savācot 4710 punktu (60 m – 7,50 sek.; tāllēkšanā – 6,73 m; lodes grūšanā (5 kg) – 12,48 m; augstlēkšanā – 1,86 m; 60 m barjerskrējienā – 8,30 sek.; kārtslēkšanā – 3 m; 1000 m – 2 min. 59,74 sek.). Bronzas medaļa tika Reno Apinim ar 4314 punktiem (7,56 sek.; 6,70 m; 10,79 m; 1,83 m; 9,02 sek.; 3,10 m; 3 min. 10,07 sek.). U-20 junioriem septiņcīņā – vēl viena bronzas godalga – Emīlam Ozoliņam ar summā savāktajiem 4538 punktiem (7,41 sek.; 6,63 m; 10,84 m; 1,88 m; 8,50 sek.; 3,20 m; 3 min. 09,80 sek.).
26. janvārī Rīgas Sporta manēžā notika finālsacensības Latvijas čempionātā U-14 grupā. Zonas sacensībās Jēkabpilī Madonas BJSS jaunie vieglatlēti piedalījās veiksmīgi, un astoņi sportisti izcīnīja tiesības doties uz finālu Rīgā. Vislabāk no mūsējiem Rīgā savas spējas parādīja Laura Dūma, kas izcīnīja sudraba medaļu 60 m barjerskrējienā (10,15 sek.) un 4. vietu augstlēkšanā (1,50 m). Vēl jāuzteic Aritas Krastas 6. vieta 2 kg lodes grūšanā (9,79 m).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.03.2014.
Autore: ANITA KRAUKLĪTE,
vieglatlētikas trenere
AUTORES foto