Latvijas makšķernieki, piedaloties pasaules čempionātā zemledus makšķerēšanā Kazahstānā, ieguva 2. vietu kopējā komandu vērtējumā un 1. vietu individuālajā vērtējumā.
Pasaules čempionātā zemledus makšķerēšanā, kas no 13. līdz 17. martam norisinājās Kazahstānā, Karagandas apgabala Timertau pilsētā, Samarkandas ūdenskrātuvē, Latvijas komanda izcīnīja sudraba godalgu, savukārt individuālajās sacensībās Harijs Raciborskis ieguva 1. vietu. Latvijas delegācijā šogad bija: Harijs Raciborskis, Ainārs Eglītis, Aldis Vārna, Raimonds Kinerts, Agris Rudzāns, Normunds Grabovskis.
Sacensībās piedalījās arī makšķernieki no Ukrainas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Kazahstānas, ASV, Somijas, Polijas, Norvēģijas, Mongolijas un Zviedrijas. Pirmo vietu kopējā komandu vērtējumā ieguva Krievijas sportisti, savukārt 3. – Lietuvas sportisti.
11.04.2018.