Ar komandas "Latvijas Gāze"/Jēkabpils uzvaru noslēdzies Madonas novada atklātais čempionāts volejbolā vīriešiem 2014./2015. gada sezonā.
Čempionātā piedalījās šādas komandas: "Barkava", MADNO, "Viadukts"/Jēkabpils/Madonas pilsētas 2. vidusskola, "Mētriena", LBD, "Ļaudona", "Latvijas Gāze"/Jēkabpils un "Ērgļi".
Komandas katra ar katru izspēlēja divus apļus, noskaidrojot ceturtdaļfinālistus. Par regulārā čempionāta uzvarētāju kļuva komanda MADNO (komandas pārstāvis Arkādijs Strods), kas saņēma Madonas novada pašvaldības dāvināto kausu. Pusfinālu un finālu spēles notika Madonas pilsētas sporta centrā 2. maijā. Pirmajā pusfinālā komanda MADNO ar rezultātu 3 : 0 uzvarēja komandu "Viadukts", bet otrajā pusfinālā "Latvijas Gāze" ar rezultātu 3 : 0 uzvarēja Mētrienas komandu. Spēlē par 3. vietu "Mētriena" ar 3 : 0
uzvarēja komandu "Viadukts", izcīnot bronzas medaļas. Cīņā par Madonas novada čempionu titulu "Latvijas Gāze" ar 3 : 0 bija pārāka par regulārā čempionāta uzvarētājiem – MADNO komandu – un izcīnīja zelta medaļas. Par labākajiem spēlētājiem finālcīņu spēlēs tika atzīti: Uģis Eglītis ("Mētriena"), Nauris Pulkstenis (MADNO) un Rihards Puķītis ("Latvijas Gāze"), viņi saņēma firmas "CASTROL" dāvanas.
Visi godalgoto vietu ieguvēji saņēma Madonas novada pašvaldības dāvinātās medaļas, komandas – kausus, bet uzvarētāju komandas dalībnieki – arī piemiņas veltes.
Uz tikšanos pludmales volejbola laukumos!