24. maijā noslēdzās Madonas novada čempionāts volejbolā sievietēm. Komanda "Heta" saņēma regulārā čempionāta uzvarētāju kausu.
Uzvarētāju komandā spēlēja: Sabīne Cimdiņa, Viktorija Krūmiņa, Madara Ceruka, Evija Rudzīte, Anete Trušele, Līva Krūmiņa, Dairita Pulkstene, Ilze Rubule, Valērija Ivanova, Jasmīna Bērziņa, komandas treneris – Jānis Sudārs.
2015. gada sezonā čempionātu uzsāka sešas komandas: "Madona", "Lubāna", "Varakļāni", "Heta", "LI&KO" un "Mētriena". Diemžēl līdz galam čempionātu neizturēja Varakļānu komanda un izstājās.
Pusfinālu un fināla spēles notika Madonas pilsētas sporta centrā. Pusfināla spēlēs komanda "Heta" ar 3 : 0 uzvarēja Mētrienas komandu, bet "Madona" ar 3 : 0 pārspēja "LI&KO" komandu, kam tika zaudētas abas regulārā čempionāta spēles. Spēlē par 3. vietu "LI&KO" ar 3 : 0 uzvarēja "Mētrienu" un izcīnīja bronzas medaļas.
Finālā jau trešo gadu pēc kārtas cīnījās "Hetas" komanda, spēlējot ar komandu "Madona", un trešo gadu uzvaru izcīnīja "Hetas" volejbolistes. Ar rezultātu 3 : 0 (25 : 19; 25 : 21; 25 : 22) "Hetas" spēlētājas izcīnīja čempionu kausu. Madonas komandai – sudraba medaļas.
Godalgoto vietu ieguvējas komandas saņēma Madonas novada pašvaldības dāvinātos kausus, spēlētājas – medaļas, bet uzvarētājas komandas spēlētājas – arī uzvarētāju piemiņas kausus.
Zāles volejbola sezona ir noslēgusies. Uz tikšanos pludmales volejbola laukumos – jau 3. un 4. jūnijā karjera ezera laukumos notiks Madonas pilsētas čempionāta pludmales volejbolā 1. posma spēles.