Skandināvijas kausa posmā distanču slēpošanā, kas 21. un 22. februārī notiks sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils", piedalīsies Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas un Kanādas sportisti.
Vērienīgās sacensības organizē Latvijas Slēpošanas savienība sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību un biedrību "A-Madona".
Kā informē sacensību galvenais tiesnesis Gunārs Ikaunieks, viskuplāk būs pārstāvēta Norvēģija – pieteikušies 95 dalībnieki, jo norvēģu izlasei notiek atlase uz Pasaules kausa sacensībām. Pa 25 dalībniekiem pieteikušies gan no Somijas, gan no Zviedrijas, kā arī 9 pārstāvji – no Kanādas. No Baltijas valstīm šoreiz būs mazāk sportistu, izņemot Igauniju.
– Interesantākais sestdien būs klasiskā distance ar individuālo startu. No mūsu novada startam Skandināvijas kausa posmā pieteicies olimpietis Arvis Liepiņš. Atraktīvs būs masu starts 22. februārī, kad distancē uz starta vienlaicīgi izies 90 vīru, – komentēja Gunārs Ikaunieks, aicinot līdzjutējus brīvdienās doties uz silu atbalstīt Latvijas slēpotājus.