Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

“Vinnija” pirmklasnieki – apdāvināti un laimīgi

Redakcija

Autors • 27.04.2015.

“Vinnija” pirmklasnieki – apdāvināti un laimīgi
Burtu lielums

Latvijas 1. klašu konkursa „Sportland pirmie soļi basketbolā" Vidzemes pusfinālā Madonas pilsētas 1.a klases komanda „Vinnijs" tika izvirzīta uz lielajām finālsacensībām, kas notika 22. aprīlī Rīgā, Oskara Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolā.

Madonas pilsētas 1. vidusskolas 1.a klases (audzinātāja Anita Voitiņa) 12 bērnu komanda (6 meitenes un 6 zēni) ar skanīgo nosaukumu „Vinnijs" bija priecīga par 15. aprīlī izcīnīto ceļazīmi uz lielo finālu Rīgā, kur skolēnu sporta un prāta spēlē tikās pirmklasnieku labākās komandas no visiem Latvijas reģioniem. Pateicoties Madonas novada pašvaldības un pilsētas pārvaldes vadītāja Gunta Ķevera atsaucībai, visa klase kopā ar skolotājām Elitu Gusarovu, Māru Jakubovsku un bērnu vecākiem varēja aizbraukt uz finālu Rīgā pašvaldības dotajā autobusā.
Pirmklasnieki šim pasākumam nopietni gatavojās, iepriekš skolā un mājās krājot zinības par basketbolu un basketbolistiem, jo finālā Rīgā viņus gaidīja zināšanu pārbaude viktorīnā, kā arī bija jāsacenšas dažādās veiklības stafetēs ar basketbola elementiem – piespēļu veiklībā, bumbas mešanā grozā, driblēšanā un pat basketbola apavu auklu ievēršanā. Savukārt, vecāki bija gatavojušies atbalstīt savu klases komandu ar plakātiem, taurēm, svilpēm utt. Mums bija patiess prieks gūt nomināciju „Skaļākie līdzjutēji".
Pasākums bija spraigs un pozitīvām emocijām bagāts. Mūsu komanda un līdzjutēji turējās braši un godam nesa Madonas vārdu.
Finālā uzvarēja Ogres jaunie basketbolisti, galvenajā balvā iegūstot biļetes uz Eiropas basketbola čempionāta spēlēm, kas norisināsies šogad arī pie mums, Latvijā.
Mūsu bērni par līdzdalību pirmklasnieku konkursa „Sportland pirmie soļi basketbolā" finālā katrs saņēma basketbola bumbu, dvielīti, T kreklu un Haribo lācīšu konfektes, par ko visi bija ārkārtīgi priecīgi. Arī Madonas pilsētas 1. vidusskola no pasākuma atbalstītājiem ieguva jaunas basketbola bumbas, kas noderēs sporta nodarbībās. Mājupceļā vecāki bērniem sarūpēja kārumus – saldējumu un ābolus – par lielisko sniegumu.
Liels paldies Madonas novada pašvaldībai par iespēju sponsorēt autobusu un braucienu uz Rīgu, tāpat visiem līdzjutējiem, kas turēja īkšķus gan Rīgā, gan arī tepat Madonā.

RIHARDA UDRASA vecāki

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px