Pagājušās nedēļas nogalē florbola komanda „Madona" ar labiem panākumiem piedalījās starptautiskā florbola turnīrā „Unihoc Riga cup".
„Starā" jau informējām, ka florbola komanda „Madona" pagājušajā Latvijas florbola čempionāta sezonā, cīnoties bez zaudējumiem, ieguva 1. vietu un tiesības nākamajā sezonā spēlēt Virslīgā.
Sastāvs mainās
Starpsezonā spēlētāju sastāvu komandā ir skārušas būtiskas izmaiņas. Komandai ir pievienojušies triju 1. līgas komandu labākie spēlētāji. No SK „Babīte" uz „Madonu" ir pārnācis 1. līgas iepriekšējās sezonas rezultatīvākais spēlētājs Mārtiņš Lapsiņš, no FK „Ādaži" „Madonai" ir pievienojies 1. līgas trešais rezultatīvākais spēlētājs Jānis Boroduška, savukārt no „Jelgavas novada" mūsu florbola komandu nākamajā sezonā pārstāvēs provokāciju meistars Mārtiņš Zvidra. Pēc vairākām Virslīgas komandā „RTU/Inspecta" pavadītām sezonām, kurās izcīnītas gan zelta, gan cita kaluma godalgas, „Madonā" ir atgriezies vārtsargs Valērijs Bodnieks. Tiesa, izmaiņas komandu ir skārušas arī pretējā virzienā. Pēc labi aizvadītās sezonas 1. līgā no komandas ir atvadījies (vismaz spēlētāja lomā) Sergejs Aleksandrovs, kas turpmāk trenēs Virslīgas komandu „Lielvārde", un Andrejs Cvetkovs. Iespējams, ka nākamajā sezonā laukumā vairs neredzēsim arī dažus citus iepriekšējo sezonu leģionārus no Rēzeknes.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.08.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AUTORA foto