7. decembrī Valmieras pagasta kultūras namā norisinājās BMX 25 gadu pastāvēšanas un 2013. gada sezonas noslēguma pasākums, kur apbalvoja sezonas uzvarētājus.
Šī sezona bija veiksmīga BMX kluba "Madona" sportistei Leldei Šumai, kas pirmo gadu debitē arī Latvijas izlasē.
Mājās no gada balles viņa atgriezās ar apbalvojumiem par izcīnīto 1. vietu un čempiones titulu savā grupā BMX "Grand Prix" sešu posmu sacensībās un 2. vietu ar attiecīgo vicečempiones godu Latvijas čempionātā kopvērtējumā.
Lelde mācās Madonas Valsts ģimnāzijas 9.a klasē, bet paralēli trenējas un piedalās sacensībās BMX sportā. Uz vaicājumiem par to, kā vērtē savu sniegumu 2013. gada sezonā, Lelde atbild: – Man svarīgāks ir rezultāts Latvijas čempionātā, jo meitenes, ar kurām sacenšos, trenējas jau vairākus gadus, dažas – pat no 5 gadu vecuma. Es uzsāku treniņus šajā sporta veidā pēc tam, kad Madonā uzbūvēja BMX trasi. "Grand Prix" sacensībās piedalījās mana vecuma BMX sportistes, un nemaz nebija tik grūti uzvarēt.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.12.2013.
Autore: IVETA ŠMUGĀ