23. un 24. februārī Rīgas sporta manēžā par Latvijas čempionāta medaļām cīnījās U16 grupas jaunie vieglatlēti. Arī Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi godam piedalījās šajās sacensībās.
Sudraba medaļu augstlēkšanā izcīnīja Kristers Griboniks (1,73 m).
Bronzas medaļa kārtslēkšanā tika Luīzei Barkānei (2,35 m).
Vēl atzīstams rezultāts padevās Luīzei 3 kg lodes grūšanā – 11,67 m (4. vieta) un augstlēkšanā – 1,53 m (5. vieta), Renāram Pakulim – divas 4. vietas: augstlēkšanā – 1,71 m un trīssoļlēkšanā – 11,32 m, Ralfam Rubenim 4 kg lodes grūšanā – 12,62 m (5. vieta).
Sacensībās vērtīgo čempionāta pieredzi krāja Ksenija Mālniece tāllēkšanā, Gustavs Griboniks augstlēkšanā, Renāte Tropa 60 m barjerskrējienā.
Sportistus sacensībām sagatavoja Aleksandrs un Anita Krauklīši, Zigmārs Gulbis un Lana Līcīte.
12.03.2019.