22. jūlijā Rēzeknē norisinājās Latvijas 3. veterānu čempionāts vieglatlētikā. Iespaidīgais sporta pasākums norisinājās nesen rekonstruētajā stadionā – ap 200 sporta entuziastu pulciņā.
Sportisko formu apliecināja un cīņā ar sevi un konkurentiem labus panākumus guva arī Madonas novada sportisti, kas kopā izcīnīja 12 medaļas – 6 zelta, 4 sudraba un 2 bronzas medaļas.
V-70 grupā Jānis Ludāns bija spēcīgākais šķēpa mešanā un lodes grūšanā, izcīnot abās disciplīnās 1. vietu. Diska mešanā viņam – 6. vieta. Zinaīdai Rācenājai S-70 grupā 1. vieta un zelta medaļa 800 m skrējienā un 2. vieta 3000 m skrējienā.
Kārlim Bricim V-65 grupā 1. vieta diska mešanā un 2. vieta šķēpa mešanā. Par Latvijas čempionu V-60 grupā kļuva Uldis Sudārs gan tāllēkšanā, gan diska mešanā, bet Pēterim Ārentam šajā grupā – sudraba medaļa 400 m distancē.
Ilona Pupause S-40 grupā ierindojās 2. vietā 3000 m skrējienā un vēl izcīnīja divas trešās vietas – 400 m un 800 m skrējienā.
02.08.2017.