26. un 27. jūnijā Ogrē notika 100. Latvijas čempionāts vieglatlētikā. Sacensībās piedalījās un par godalgām cīnījās trīs Madonas novada sportisti.
Sudraba godalgu 1500 m izcīnīja Jānis Razgalis ar jaunu personisko rekordu – 3 min. 48,96 sek.
Vēl sudraba medaļa tika madonietim Andrim Jubelim 5000 m (15.10,03), kas pārstāvēja SK "Tērauds" un kura treneris ir Jānis Razgalis.
Grūtajā septiņcīņā par augstvērtīgiem rezultātiem kopsummā cīnījās Laura Dūma. Sieviešu konkurencē Laurai otrais rezultāts, bet kopvērtējumā ar juniorēm – 4. vieta ar kopsummā iegūtajiem 4590 punktiem.
Sveicam sportistus ar panākumiem!
ANITA KRAUKLĪTE,
vieglatlētikas trenere
30.06.2021.