3. un 4. augustā Madonā notika sporta spēles cilvēkiem ar invaliditāti, kuras organizēja biedrība „Madonas invalīdi".
Tikšanās sportiskās noskaņās cilvēkiem ar īpašām vajadzībām notiek ik gadu un kopā pulcē cilvēkus no dažādiem Latvijas novadiem.
Kopā tika izcīnītas 29 medaļas. Komandu kopvērtējumā, vērtējot izcīnīto medaļu kalumu, 1. vietā ierindojās ISRB Bauskas komanda, 2. vietā – Madonas komanda, 3. vieta – Rīgas RISK "Optimists" komandai.
Pasākums ir jau kļuvis par tradīciju, kuru ar nepacietību gaida sporta spēļu dalībnieki. Šogad sacensībās iesaistījās 80 dalībnieki, pārstāvot 10 pilsētu invalīdu biedrības (Madona, Daugavpils, Krāslava, Bauska, Preiļi, Tukums, Aizkraukle, Jēkabpils, Rīga, Mālpils), kā arī individuālie sportisti. Šogad ir pievienojušies jauni dalībnieki no Tukuma, Aizkraukles, Mālpils un Jēkabpils.
Sportisti meta šautriņas, spēlēja šahu, dambreti, novusu, zolīti, tenisu, sacentās basketbola soda metienos un izmēģināja savu veiksmi makšķerēšanā.
Liels paldies Madonas novada pašvaldībai par piešķirto līdzfinansējumu, Latvijas Sarkanā Krusta Madonas komitejai par atbalstu, kā arī Madonas sociālajam dienestam, Latvijas Invalīdu sporta federācijai.
14.08.2019.