Ar līdzdalību Vidzemes jaunatnes čempionātā 1. decembrī Madonas BJSS U-12 (2007. g. dz.) futbola komanda atklāja telpu futbola sezonu.
Pasākums norisinājās Valkā, pulcējot jaunos futbolistus no FK "Limbaži", FK "Gauja Valmiera", FK "Priekuļi", Valkas BJSS, Smiltenes BJSS un Madonas BJSS.
Mūsu komanda piecās spēlēs prata izcīnīt divas uzvaras, spēlēja neizšķirti un piedzīvoja divus zaudējumus.
Vidzemes jaunatnes čempionātā ar rezultātu 2 : 1 tika pārspēta FK "Limbaži" komanda, ar rezultātu 5 : 0 – FK "Priekuļi" komanda. Neizšķirti (1 : 1) beidzās spēle ar Valkas BJSS futbolistiem. Zaudējums piedzīvots spēlē pret FK "Gauja Valmiera" komandu – 0 : 2, pret Smiltenes BJSS vienaudžiem – 1 : 3.
03.12.2019.