Mācību gada beigās Kusas pamatskolas skolēniem norisinājās Veselības diena, kurā piedalījās Latvijas Futbola federācijas komunikācijas nodaļas vadītājs Ilvars Koscinkevičs.
Ilvars savā skolā ir biežs viesis, un arī šoreiz Veselības dienā skolēnu uzmanība tika veltīta futbolam.
Ilvars Koscinkevičs mācību gada noslēgumā bija ieradies ar dāvanām. Labākajiem skolēniem tika uzdāvinātas biļetes uz Daugavas stadionu Rīgā, lai vērotu Latvijas un Izraēlas futbola spēli. Balvas tika trim "Gada skolēniem" – Sanijai Kruglovai, Oskaram Jansonam un Robertam Krūmiņam.
Kusas pamatskolas direktors Agris Sārs atzinīgi vērtēja Veselības dienas, kas skolā notiek regulāri, kad aktivitātēs tiek iesaistīti visi skolēni.
Arī šoreiz skolēniem mācīja futbola tehniku – kā piespēlēt, kā apturēt bumbu, un palīgā Ilvaram apmācīt skolēnus bija ieradies Klāvs Sveķis no futbola kluba "Madona FF" komandas. Pēc tam norisinājās spēle, kurā bijušie skolēni un skolotāji spēlēja ar tagadējiem Kusas pamatskolas audzēkņiem.
Bērni tā aizrāvās, ka futbola mači beidzās vēlā pēcpusdienā. Interesantajā spēlē – tagadējie skolēni pret bijušajiem skolēniem un skolotājiem – uzvaru ar rezultātu 5 : 1 pārliecinoši guva skolotāji, taču svarīga bija pati cīņa par uzvaru.
– Sagaidīju lielu interesi par futbolu. Patika, ka skolēni bija ļoti aktīvi, kārtīgi noskrējās, arī kaut ko iemācījās. Arī pats noskrējos – mani varēja izgriezt. Ja būs vēlēšanās, nākamajā mācību gadā varēsim šīs aktivitātes atkārtot, – vēlot brīvdienās aktīvu atpūtu, sacīja Ilvars.
11.06.2019.