7. februārī Rīgas Sporta manēžā Latvijas čempionātā spēkiem mērojās jaunākās U-14 grupas vieglatlēti. Izturējuši atlasi zonas sacensībās Jēkabpilī, finālam Rīgā kvalificējās astoņi Madonas BJSS jaunie sportisti. Tika izcīnītas divas medaļas.
Zelta medaļu augstlēkšanā (1,57 m) izcīnīja cesvainietis Dāvis Ceļmals (treneris Zigmārs Gulbis), savukārt bronzas medaļu 60 m barjerskrējienā (9,95 sek.) izrāva ļaudonietis Rihards Bucenieks (trenere Lana Līcīte). Ceturtā vieta 3 kg lodes grūšanā tika madonietim Laurim Zālītim – 9,88 m. Vēl 4. vieta – puišu 4 × 160 m stafetes komandai (1.43,86), komandā piedalījās: Lauris Zālītis, Rihards Bucenieks, Dāvis Ceļmals un
Kristjāns Sipāns).
Pārējie rezultāti: Arvim Zepam – 5. vieta lodes grūšanā (9,47 m); Raineram Zepam – 6. vieta lodes grūšanā (9,30 m); Zandai Reinšmitei – 6. vieta 2 kg lodes grūšanā (10,67 m) un 10. vieta 60 m barjerskrējienā (10,50 sek.); Laurim Zālītim – 13. vieta 60 m (8,66 sek.); Kristjānam Sipānam – 16. vieta tāllēkšanā (4,18 m) un 19. vieta 60 m skrējienā (9,00 sek.); Rihardam Buceniekam – 18. vieta augstlēkšanā (1,25 m).
Latvijas čempionāta U-14 grupas finālsacensībās, kurās piedalījās Latvijas labākie jaunie vieglatlēti, mūsu Madonas BJSS sportisti spēja apliecināt savu sagatavotību, meistarību un sportisko mērķtiecību.
Katrs dalībnieks vēlas uzvarēt, taču lielajā vieglatlētu konkurencē ir jāspēj cīnīties pat virs savu spēju robežas, saucot palīgā arī veiksmi.