Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Veiksmīgi sākusies jaunā sacensību sezona

Redakcija

Autors • 16.05.2022.

Veiksmīgi sākusies jaunā sacensību sezona
Burtu lielums

Nedēļas nogalē – 7. un 8. maijā sākās jaunā BMX sacensību sezona Latvijā. Latvijas BMX kausa sezonas starts tika dots BMX trasē Mārupes novadā.

Divu dienu garumā dažādās vecuma grupās sacentās 425 dalībnieki. Latvijas braucējiem konkurenci sastādīja arī sportisti no Somijas, Lietuvas un Igaunijas.
Sestdien, 7. maijā, notika Latvijas BMX kausa 1. posms, kurā BMX klubu "Madona" pārstāvēja astoņi sportisti.
Jau no pirmajiem startiem bija redzams, ka ziemas mēnešos ieguldītais smagais darbs sporta zālē pie vispārējās fiziskās sagatavotības nav bijis veltīgs un Madonas braucēji ir spējīgi trasē cīnīties par augstām vietām. To arī apliecināja dienas beigās izcīnītās vietas.
B-7 grupā sev lielisku dāvanu vārda dienā, izcīnot 1. vietu, sagādāja Henrijs Ravinskis. Šajā pašā grupā 4. vietu ieguva Renārs Rezovskis, B-9 grupā 1. vieta – Oskaram Turkinam, B-10 grupā 7. vieta – Valteram Leitānam, Cr.12-16 grupā 3. vietā ierindojās Markuss Ļebedevs, Cr.30+ grupā 5. vieta tika Guntaram Ļebedevam, B11-12 grupā 31. vietā – Ervīns Kūlītis, G15+ grupā 4. vieta – Jogitai Miķelānei.
Pie lielo sportistu sasniegumiem ir atzīmējama arī kluba jaunākās dalībnieces – trīs gadus vecās Rēzijas Rezovskas – izcīnītā 2. vieta bezpedāļu velosipēdu sacensībās.
8. maija svētdienas rītā – Mātes dienā, spīdot saulei, BMX kluba "Madona" braucēji uzsāka cīņu par Mārupes BMX kausiem. Pēc šo sacensību nolikuma dalībniekiem bija starts tajās vecuma grupās, cik pilnu gadu sportistam bija sacensību dienā. Līdz ar to mūsu sportisti varēja spēkus samērot ar nedaudz vecākiem un stiprākiem sportistiem, kas deva papildu motivāciju cīnīties par labākām vietām. Arī šajās sacensībās BMX klubu "Madona" pārstāvēja astoņi sportisti – tikai nedaudz pamainījās.
Dienas gaitā, cīnoties gan ar konkurentiem, gan tehniskām likstām, lielajos finālos tika seši Madonas sportisti. Jaunākajā grupā B-5 un jaunāki visas dienas garumā atzīstamu sniegumu rādīja BMX kluba "Madona" braucējs Gustavs Šaus-Pinka, kas finālā sīvā cīņā ieguva 2. vietu. B-6 grupā 2. vieta tika Henrijam Ravinskim, 3. vieta – Renāram Rezovskim. B-9 grupā 3. vieta – Oskaram Turkinam, B-10 grupā 11. vieta – Valteram Leitānam, 20. vieta – Nikolasam Trušus, B-11 grupā 5. vieta – Ervīnam Kūlītim, G16+ grupā 2. vieta – Jogitai Miķelānei.
BMX sezonas turpinājums gaidāms 21. maijā, kad Valmieras novada "Avotu" trasē notiks Latvijas BMX kausa otrā posma sacensības.
BMX klubs "Madona" turpina arī uzņemt jaunos braucējus vecumā no 4 līdz 6 gadiem. Treniņi notiek "Smeceres sila" BMX trasē pirmdienās, trešdienās un piektdienās pulksten 18. Interesēties pie kluba trenera Venta Štromberga.

A. TURKINS

17.05.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px