Spānijā, Marbellā, 22. maijā norisinājās Ironma 70.3 sacensības triatlonā, kurās lielisku panākumu guva lubāniete Sindija Skangale (attēlā).
Triatlonā tika veikta 112,9 km gara kopējā distance – 1,9 km peldēšana, 90 km riteņbraukšana un 21 km skrējiens.
Ekspresintervijā Sindija atklāj, ka pēc piecu gadu pauzes atgriežas triatlonā un dara to, kas ļoti patīk. Šīs sacensības bijusi pašas sagādāta dzimšanas dienas dāvana. – Nenožēloju ne mirkli. Trase nebija no vieglākajām, sākot ar peldēšanu Alvoranas jūrā, ar kārtīgu šūpošanu viļņos, turpinot ar vienu no grūtākajām velotrasēm ar diviem lieliem kalniem un beigās – ar skriešanu pa Marbellas promenādi. Tur saulīte ļooooti sildīja +32 grādos – aukstais ūdens un ledus bija glābiņš. Tā bija diena, kurā piedzīvoju visu – prieku, asaras, grūtības (karsti, nevaru, varu). Spēku un uzmundrinājumu deva draugi, arī palmas motivēja.
Dalībnieku skaits triatlona sacensībās bija aptuveni 2 tūkstoši, ap 15% izstājās karstuma un citu tehnisku iemeslu dēļ. Piedalījās dalībnieki no dažādām valstīm, protams, visvairāk no Spānijas, no Latvijas bija tikai pieci dalībnieki.
Savā vecuma grupā (35-39 gadi) Sindija ierindojās 14. vietā no dāmām. Laiks distancē – 6 h:37min:43 sek.
Sveicam ar šo augsto sasniegumu, veiksmi, veselību un meistarību turpmākajos startos!
MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
attīstības nodaļas
vecākais speciālists
sporta jomā
31.05.2022.