20. oktobrī Madonas pilsētas stadionā norisinājās ļoti interesanta Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle, kur Madonas BJSS U-15 komanda nepiekāpās nevienā laukuma metrā viesiem no Jelgavas. Spēlējām labi, bet spēles noslēgumā piekāpāmies FK "Jelgava" komandai ar rezultātu 0 : 1.
Žēl, ka neizdevās realizēt vārtu gūšanas momentus. Daudz spēka patērējām divcīņās, kas, iespējams, liedza veiksmīgāk uzsākt un noslēgt uzbrukumu.
Spēles beidzamās minūtēs diemžēl nenospēlējām ar "vēsu" prātu savā soda laukumā un nopelnījām 11 metru soda sitienu. Mūsu vārtsargs A. Pērkons uzminēja sitiena virzienu, tomēr nedaudz pietrūka. Mūsu puiši paveica lielu darba apjomu un ievēroja spēles disciplīnu, bet tā noteikti bija vienu vārtu spēle, kur šoreiz veiksmīgāki bija pretinieki.
Šodien, 23. oktobrī spēlēsim izbraukumā Smiltenē pret FC "Vidzeme".
Beidzamo spēli šajā sezonā aizvadīsim šosvētdien, 28. oktobrī, pulksten 12, kad savās mājās uzņemsim Rēzeknes FA.
23.10.2018.