Madonas pilsētas sporta centrā no 15. līdz 17. augustam profesionālā basketbola skola "VEF Rīga" rīkoja treniņnometni.
Mērķis – apzināt talantīgākos jaunos spēlētājus. Uz nodarbībām īpaši tika aicināti 2000. gadā dzimušie gara auguma puiši. Lai popularizētu un palīdzētu attīstīties basketbolam arī Latvijas reģionos, VEF skolas nometnes šogad notika Limbažos, Krāslavā, Saldū un Madonā. Katra VEF skolas nometne ilga trīs dienas, tajās profesionāli VEF skolas treneri Guntars Jonāns un fiziskās sagatavotības trenere Līga Kļaviņa klātienē novērtēja jauno talantu potenciālu un spēju iekļauties VEF skolas un pēc tam nākotnē, iespējams, arī "VEF Rīga" komandās.
VEF skola, kas 2013./2014. gada sezonā iecerējusi piedalīties EYBL sacensībās ar 2000. gadā dzimušu zēnu komandu, vēlas piesaistīt talantīgākos šā vecuma spēlētājus no tām Latvijas komandām, kuras pašas nākamgad nepiedalīsies šajās sacensībās. Sezonas laikā Rīgā šiem spēlētājiem iecerēts rīkot arī treniņnometnes, ņemot vērā jaunatnes līgas spēļu kalendāru, lai netraucētu jaunajiem basketbolistiem ikdienā trenēties savas sporta skolas komandās un piedalīties sacensībās.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.08.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto