Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

VEF LJBL laureātus godina Saeimā

AGNIS BEĶERIS

Autors • 14.06.2016.

VEF LJBL laureātus godina Saeimā
Burtu lielums

13. jūnijā VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) delegācija viesojās Saeimas namā, kur Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece sveica mācībās sekmīgākos jaunos basketbolistus, labākos trenerus un tiesnešus.

Atzinības rakstus saņēma 127 jaunie basketbolisti un basketbolistes, kuriem liecībās nav bijušas atzīmes, zemākas par vērtējumu "7". Ināra Mūrniece pasniedza Valdemāra Baumaņa kausu labākajiem VEF LJBL absolventiem – BJBS "Rīga/Rīdzene" audzēknei Paulai Strautmanei, trenerei Lilitai Bergvaldei, Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) un "VEF skolas" audzēknim Zigmāram Raimo, trenerim Agnim Beķerim. Šajā sezonā Zigmārs kļuva par VEF LJBL U-19 čempionu, spēlēja LBL2 VEF skolas rindās, sezonas laikā spēja pārstāvēt arī VEF "Rīga" un Latvijas Universitātes komandas LBL1 čempionātā. No Madonas BJSS basketbola nodaļas ar atzinības rakstiem par labām sekmēm mācībās un neatlaidīgu darbu treniņos tika apbalvoti pieci audzēkņi: Kristers Ķeveris, Mārcis Sniķis, Edijs Skuja, Emīls Priževoits un Kristiāns Lancmanis (Kristiāns gan uz šo pasākumu neieradās, jo ir aizņemts ar iestāšanos augstskolā).
Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece pauda gandarījumu par sportistu augsto profesionālo sniegumu un treneru neatlaidīgo darbu jauno talantu turpmākā attīstībā. – Ceļš uz panākumiem, protams, prasa ne tikai treniņus, ne tikai izturību, bet arī daudz veiksmes. Es zinu, ka spēks jums ir pašiem. Zinu, ka jums ir daudz izturības un uzņēmības, un tāpēc jūs visi esat šeit. Bet es jums novēlu veiksmi. Sportisko veiksmi, jo tā ir tā zelta zīlīte, kuru katrs sportists tomēr grib noķert aiz astes, – sveicot jaunos sportistus, uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.
VEF LJBL 23. sezonā gandrīz 6000 jauno basketbolistu noskaidroja valsts labākās komandas 14 grupās. Latvijas U-20 vīriešu basketbola izlase jau sāk gatavoties Eiropas U-20 čempionātam Kandavā, bet Zigmārs Raimo dažas dienas viesosies ASV universitātē, kur sāks mācības rudenī, un pievienosies izlasei. Eiropas U-20 čempionāts notiks no 16. līdz 24. jūlijam Somijā, Helsinkos. Grupas turnīrā Latvijas pretinieki būs Serbijas, Ukrainas un Slovēnijas basketbolisti. Pirmā pārbaudes spēle paredzēta 27. jūnijā Rīgā ar Igaunijas U-20 komandu, pēc tam divreiz izbraukumā spēlēsim ar Lietuvas izlasi. Beidzamā treniņnometne paredzēta Madonā, kur spēlēsim ar Gruzijas, Somijas U-20 izlasēm un Latvijas U-18 komandu.
Apbalvošanā piedalījās arī Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins, kā arī Latvijas izlases spēlētājs Kaspars Vecvagars, kurš kā labākais jaunais basketbolists Valdemāra Baumaņa kausu saņēma 2012. gadā.

Publicitātes foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px