3. jūlijā Cēsu novadā notika Latvijas kauss biatlonā, kur 1. posms bija veltīts vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumiem.
Šogad skriešanas disciplīnām tika izmantots Priekuļu pamatskolas stadions, bet pārējie vingrinājumi notika slēpošanas un biatlona centrā "Cēsis" Priekuļos.
Biatlonisti sacentās skriešanā, šaušanas vingrinājumos, tāllēkšanā no vietas, roku saliekšanā un iztaisnošanā, rollerslēpošanā pret kalnu bez nūjām.
Savu fizisko sagatavotību pārbaudīja arī Madonas BJSS jaunie biatlonisti.
Kopvērtējumā M13 grupā 1. vietā ierindojās Rojs Strods, 2. vietā – Edmunds Baltausis.
M17 grupā savu labāko fizisko formu uzrādīja Ginters Bērziņš, izcīnot 2. vietu, bet 3. vietā ierindojās Ervīns Kūlītis.
Latvijas izlases biatlonistēm Sandrai Buliņai un Sanitai Buliņai attiecīgi 1. un 2. vieta, Edgaram Misem – 2. vieta. Šaušanas vingrinājumu kopvērtējumā labi rezultāti arī Sabīnei Grudulei, Dārtai Šķēlei u. c.
Tradicionāli norisinājās arī treneru sacensības šaušanā, kur kopvērtējumā vislabākie rezultāti Madonas BJSS biatlona trenerim Rolandam Pužulim, otrajā vietā – Jēkabs Nākums, trešajā – Andis Apse.
Rezultāti apskatāmi vietnē www.biatlons.lv.
08.07.2025.