Phjončhanas Ziemas olimpisko spēļu dalībnieks distanču slēpošanā Indulis Bikše šajā vasarā cītīgi trenējas Latvijā, savās mājās.
Nesen viņš piedalījās arī Pasaules kausa posmā rollerslēpošanā, kas norisinājās Madonā.
– Trenējos, lai sevi uzturētu labā sportiskajā formā un ziemā varētu normāli slēpot. Vasarā var trenēties tepat, nebraucot uz nometnēm. Skrienu, braucu ar rolleriem, piedalos velosacensībās, peldu. Man ir individuālais treniņu plāns. Katru dienu vismaz divas stundas braucu ar rolleriem sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils".
Trenējos arī savās mājās, skrienu, braucu ar riteni. Karstajā laikā tie ir līdz 10 km. Tveicīgajās dienās ir grūtāk, jo ātrāk nogurst. Labs veids treniņam ir arī peldēšana, parasti peldos vai nu Rāceņu, vai Līdēres ezerā. Peldēšana paplašina plaušas, elpošanai tas ir svarīgi. Esmu priecīgs, ka varu pavadīt vasaru šeit, savās mājās, –
tiekoties "Smeceres silā", pastāstīja Indulis Bikše.
Viņš piedalās SEB velomaratona sacensībās. – Tas ir gan treniņnolūkos, gan mūsu komanda Sportland arī cīnās par godalgoto vietu uz pjedestāla. Esam bijuši otrajā, trešajā vietā, bet beidzamajā posmā uzvarējām.
07.08.2018.