Madonas sporta centrā 13. decembrī norisinājās Madonas novada atklātais turnīrs šahā. To rīkoja sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību.
Madonā gan šīs prāta spēles pārstāvju nav daudz, vairāk ir dambretes spēlētāju. Par to liecināja dalībnieku skaits, ko kuplināja mūsu novadnieks Matīss Mitenieks, kas dzīvo Cēsīs.
Tika izspēlēti divi riņķi. Pēc aizraujošām cīņām uzvarēja Matīss Mitenieks no Cēsīm, otrajā vietā – Rudolfs Kalniņš no Madonas, trešajā – turnīra organizators – Māris Bārbals no Kalsnavas. Ceturtajā vietā ierindojās Ilgonis Bertholds, piektajā – Mārtiņš Šulmanis, sesto vietu ieņēma Jāzeps Juhnevičs, kas paralēli veica arī galvenā tiesneša pienākumus.
Pirmo trīs vietu ieguvēji tika apbalvoti ar piemiņas medaļām, bet uzvarētājs saņēma piemiņas kausu.