2013./2014. gada sezona jau beigusies, bet, gatavojoties nākamajai sezonai, Madonas BJSS U-15 komanda 17. un 18. maijā piedalījās jauniešu basketbola turnīrā Jonišķos (Lietuva).
Šajā turnīrā piedalījās četras lietuviešu komandas un Madonas BJSS. Pateicoties veiksmīgi noorganizētam turnīram janvārī Madonas pilsētas sporta centrā, saņēmām ielūgumu piedalīties turnīrā Lietuvā.
17. maijā pirmajā spēlē ar „Kauno Aisčiai" komandu uzvaru izdevās izcīnīt tikai 5 minūtes līdz finālsvilpei, kad bijām vadībā ar 10 punktu pārsvaru un pretinieki laukumā sūtīja rezervistus. Galarezultāts – 60 : 40 (N. Skripka – 19, R. Brants – 17 p.). Otrā dienas spēle izvērtās ļoti dramatiska. Spēles gaitā bijām vadībā ar plus 16 punktiem, bet jau pēdējā ceturtdaļā mūsu komandas diviem spēlētājiem bija jāatstāj laukums piezīmju normas dēļ. Pamatlaiks beidzās neizšķirti, pirmais papildlaiks arī noslēdzās neizšķirti, bet otrajā papildlaikā tomēr bija jāatzīst „Prienu SC" pārākums – 64 : 67
(R. Brants – 21, N. Skripka – 12 p.).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.05.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto