18. aprīlī Madonas pilsētas sporta centrā ar beidzamo kārtu ir no-slēdzies Madonas novada atklātais čempionāts telpu futbolā.
Čempionātā, kas norisinājās no novembra līdz aprīlim, astoņās kārtās piedalījās 10 komandas: "Kusa", "KG", "Kvarcs", "Brālis", "Zellis", "Aizpurve", "Varakļāni", "Lubāna", "Kvartālisti" un SMFK "Zellis". Pēdējā kārtā 18. aprīlī arī tika noskaidrots galīgais vietu izvietojums čempionātā. Trešo vietu un bronzas medaļas izcīnīja komanda "Kvarcs", sudraba medaļas ieguva SMFK "Zellis", bet par Madonas novada atklātā čempionāta uzvarētāju kļuva Varakļānu komanda (treneris Juris Daleckis). Čempionāta rezultatīvākais spēlētājs – Leonīds Koroļovs (SMFK "Zellis"), bet par turnīra labāko spēlētāju komandas atzina Ati Noviku (Lubāna).
Paldies Armandam Meščerskim, Dimitrijam Kohanovam, Annai Ikauniecei, Madonas pilsētas sporta centra darbiniekiem, Varakļānu vidusskolai par čempionāta veiksmīgu norisi.
Foto no noslēguma kārtas: www.madona.lv sadaļā "Sports/foto galerija".