Ar devīzi „Nebrīnies, piedalies!" 25. septembrī Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) skolās rīko Olimpisko dienu 2015. Šoreiz tā ir veltīta olimpiskā sporta veida – basketbola – popularizēšanai.
Vienlaicīgi pulksten 9.30 visās norises vietās, arī Madonas novada skolās, Olimpiskā diena iesāksies ar rīta vingrošanu, atgādinot, ka tā ir svarīga ikviena skolēna ikdienā. Pasākuma dalībnieki kopā ar basketbola spēles lietpratējiem iepazīsies ar basketbola noteikumiem, piedalīsies sacensībās, dažādās atrakcijās un fiziskajās aktivitātēs, notiks zīmējumu un domrakstu konkursi ar nosaukumu „Basketbols ir mana spēle". Visi kopā fotogrāfijās iemūžinās gūtos iespaidus. Viena labākā komanda katrā pašvaldībā saņems LOK kausu, sponsoru un atbalstītāju speciālbalvas, kā arī sporta inventāru.