Madonas pilsētas sporta centrā 17. decembrī pulksten 19.30 notiks šā gada beidzamā LBL3 mājas spēle, kur BK "Madona"/BJSS komanda laukumā tiksies ar Alūksnes komandu.
Par spēli informē basketbola treneris Agnis Beķeris, aicinot visus BK "Madona"/BJSS komandas atbalstītājus, līdzjutējus un draugus sekot līdzi spēlei un būt aktīviem karsējiem ceturtdienas vakarā.