Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Uz goda pjedestāla – divi Madonas vieglatlēti

ANITA KRAUKLĪTE, vieglatlētikas trenere

Autors • 09.03.2020.

Uz goda pjedestāla – divi Madonas vieglatlēti
Burtu lielums

29. februārī un 1. martā Kuldīgā notika 50. Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās, kur Madonas sportisti izcīnīja divas medaļas.

Pirmais čempionāts telpās notika 1971. gadā Rīgas sporta manēžā.

50. Latvijas čempionātā Kuldīgā par vicečempionu augstlēkšanā vīriešiem kļuva Jānis Vanags (1 m 96 cm), bet bronzas medaļu ieguva Sandis Rošāns (1 m 93 cm). Vēl mūsu jauniete Luīze Barkāne, startējot sieviešu konkurencē, izcīnīja 4. vietu kārtslēkšanā ar jaunu personisko rekordu – 2 m 60 cm. Viņai arī 10. vieta 4 kg lodes grūšanā (10 m 02 cm). Jaunietei Ērikai Līnai Rivseniecei – 20. vieta 60 m skrējienā (8,47 sek.).


10.03.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px