29. februārī un 1. martā Kuldīgā notika 50. Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās, kur Madonas sportisti izcīnīja divas medaļas.
Pirmais čempionāts telpās notika 1971. gadā Rīgas sporta manēžā.
50. Latvijas čempionātā Kuldīgā par vicečempionu augstlēkšanā vīriešiem kļuva Jānis Vanags (1 m 96 cm), bet bronzas medaļu ieguva Sandis Rošāns (1 m 93 cm). Vēl mūsu jauniete Luīze Barkāne, startējot sieviešu konkurencē, izcīnīja 4. vietu kārtslēkšanā ar jaunu personisko rekordu – 2 m 60 cm. Viņai arī 10. vieta 4 kg lodes grūšanā (10 m 02 cm). Jaunietei Ērikai Līnai Rivseniecei – 20. vieta 60 m skrējienā (8,47 sek.).
10.03.2020.