Madonas BJSS basketbolisti beiguši regulāro čempionātu basketbolā 2. divīzijā Austrumos. 11 komandu konkurencē izcīnīta 2. vieta un vieta VEF LJBL finālsacensībās. Madonas BJSS U-19 komanda 20 spēlēs ieguva 17 uzvaras, un tikai 3 spēles beidzās ar zaudējumu.
LJBL U-19 vecuma grupā tiesības piedalīties čempionāta finālsacensībās iegūst komandas, kuras ir izcīnījušas tiesības 2015./2016. gada sezonā spēlēt 1. divīzijā, kā arī 1.-2. vietas ieguvējas 2. divīzijas reģionu turnīros (Austrumi un Rietumi).
Zaudējumu piedzīvojām tikai izbraukumā Rēzeknē un pret Cēsu komandu, pārējās komandas uzvarētas abās spēlēs (Gulbene, Līvāni, Rīga/DSN 2, Krāslava, Alūksne, Rugāji, Jēkabpils 2, Rūjiena).
Madonas BJSS U-19 1/16 finālā 14. aprīlī Madonas pilsētas sporta centrā tikās ar 1. divīzijas 9. vietā esošo BJBS "Rīga"/Pārdaugava komandu. Šajā spēlē pārliecinājāmies, ko nozīmē visus Jaunatnes līgas gadus aizvadīt 1. divīzijā un šajā sezonā trenēties, spēlēt LBL 2. Spēle bija gana spraiga, asa un ātra, bet pretinieki bija meistarīgāki, precīzāki un izcīnīja uzvaru (99 : 66; E. Lazdups – 17, R. Brants – 13, T. Holsts – 9 punkti).
Atbildes spēle norisinājās 17. aprīlī Rīgā, Diagnostikas centra zālē. Arī šajā 1/16 finālspēlē mūsējie zaudēja (67 : 88; E. Lazdups – 29, R. Brants – 16, R. Čakstiņš – 8, E. Pētersons – 8 punkti).
Tā bija pirmā reize, kad Madonas BJSS U-19 komanda jebkad piedalījusies šīs vecuma grupas finālsacensībās. Acīmredzot, piedalīšanās Somijas-Igaunijas-Latvijas basketbola līgā, LBL 3 treniņos un sacensībās, U-17 komandas zēnu pienesums ir kaldinājuši panākumus Jaunatnes basketbola līgā.
1997. g. dz. absolventiem – E. Lazdupam, K. Lancmanim, T. Holstam, E. Beļkevičam, E. Krēsliņam – tās bija beidzamās spēles, pārstāvot Madonas BJSS. Man tas jau ir piektais audzēkņu izlaidums, ar kuriem kopā būts treniņos, nometnēs un spēlēs vismaz veselus 10 gadus.
Veiksmi jums, puiši, turpmākajos studiju gados! Lai basketbols un sports jūs nepamet!