Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

U-17 basketbolisti – EYBL 2. posmā Viļņā

Redakcija

Autors • 29.01.2014.

U-17 basketbolisti – EYBL 2. posmā Viļņā
Burtu lielums

Madonas BJSS jaunie basketbolisti turpina veiksmīgi piedalīties Eiropas Jaunatnes basketbola līgā (EYBL), kur 1997./1998. g. dz. jauniešiem ir dota iespēja sacen-sties ar vienaudžiem no Lietuvas, Polijas, Somijas, Krievijas, Baltkrievijas, Kazahstānas un Latvijas.

Otrajā posmā 24. janvārī Madonas basketbolistiem EYBL ietvaros pirmā spēle notika Rīgā, spēlējot ar „Rīdzenes" komandu. Agrā rīta starts bija ļoti jūtams, jo pulksten 6.30 izbraucām no Madonas un jau pulksten 9 spēlējām. Tomēr agrā celšanās nav attaisnojums, „Rīdzene" bija labāka par mums, un zinu, ka varējām spēlēt nedaudz labāk. Pirmajā spēlē zaudējām „Rīdzenei" viņu mājās (47 : 72). E. Lazdups ar 12 punktiem bija rezultatīvākais mūsu komandā.
Uzreiz pēc spēles devāmies uz Viļņu. Pēc četru stundu ceļa iekārtojāmies ļoti labā viesnīcā, un tūlīt jau sekoja vakara spēle ar HBA PHYK Cadets (Helsinki, Somija). Pirmo spēles daļu nospēlējām neizšķirti, bet otrajā daļā nekādi nevarējām apturēt Somijas izlases saspēles vadītāju E. Maxhuni un zaudējām ar 57 : 72 (A. Gorščaruks – 18, E. Lazdups – 15 punktu).

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.01.2014.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px