Divas dienas – 17. un 18. jūnijā – Saldus stadionā stiprā vējā un lietū Latvijas čempionātā vieglatlētikā spēkiem mērojās vidējās vecuma grupas – U-16 – vieglatlēti. Trīs čempionāta medaļas – zelta un divas sudraba – atceļoja uz Madonu.
Par Latvijas čempioni augstlēkšanā spraigā cīņā negaidīti kļuva Marta Varlamova, kas, spītējot ļoti stipram vējam, spēja pārlēkt 1,55 m augstumā novietotu latiņu ar pirmo mēģinājumu, un tas galarezultātā bija zelta vērtībā (treneris Aleksandrs Krauklītis). Sudraba medaļu komandai izcīnīja Laura Dūma 3 kg lodes grūšanā – 11,39 m (trenere Anita Krauklīte) un Daniela Keita Lielupe 2000 m kavēkļu skrējienā – 8.21,40 (treneris Aleksandrs Krauklītis). Divas 4. vietas tika mūsu barjeristiem – Jānim Šķēlem 110 m/b – 16,43 sek., Laurai Dūmai 100 m/b – 15,70 sek. Pārējie rezultāti: Kaspars Stradiņš – 7. vieta augstlēkšanā (1,65 m) un 22. vieta 4 kg lodes grūšanā (10,00 m), Marta Varlamova – 11. vieta 100 m (13,73 sek.), Laura Dūma – 10. vieta augstlēkšanā (1,45 m), Daniela Keita Lielupe – 12. vieta 1500 m (5.38,22), Jānis Šķēle – 8. vieta 4 kg lodes grūšanā (11,95 m) un 10. vieta augstlēkšanā (1,65 m), Jurģis Šahno – 14. vieta 110 m/b (17,68 sek.) un 18. vieta 1 kg diska mešanā (23,77 m), Ilmārs Šakiels – 23. vieta 4 kg lodes grūšanā (9,55 m).