Madonas BJSS U-15 (2003. g. dz.) basketbolisti Latvijas jaunatnes basketbola Nacionālajā līgā aizvadījuši 11 spēles bez zaudējumiem.
14. novembrī Valmierā U-15 komanda izcīnīja grūtu uzvaru pār Valmieras basketbolistiem ar rezultātu 93 : 81. Edijs Skuja komandas labā guva 44 punktus, Arvis Šilinskis – 17 p., Renārs Ostrovskis – 13 p., Dairis Točs – 12 p., Emīls Priževoits un Dāvis Akmans katrs pievienoja pa 3 punktiem. 20. novembrī Madonā līdzjutējus priecēja uzvara pār I. Miglinieka skolu (84 : 35; E. Skuja – 22 p., D. Točs – 13 p., M. Lācis – 12 p., A. Šilinskis – 12 p., R. Ostrovskis – 9 p., E. Priževoits – 6 p., M. Zeltkalns – 5 p., M. Sniķis – 3 p., A. Meščerskis – 2 p.). 20. novembrī aizvadīta arī vēl otra spēle. Cīņā ar BJBS "Rīga 2" komandu gūta uzvara ar rezultātu 80 : 54 (E. Skuja – 30 p., A. Šilinskis – 17 p., E. Priževoits – 11 p., D. Točs un R. Ostrovskis – 8 p., M. Sniķis – 4 p.).
Jaunatnes basketbola Nacionālajā līgā U-15 komandai vēl paredzētas trīs spēles: 9. decembrī Madonā – pret Cēsīm, 10. decembrī – pret Balvu un Rugāju komandām.
5.12.2017.