Madonas BJSS U-15 (2003. g. dz.) basketbolisti Latvijas jaunatnes basketbola Nacionālajā līgā šosezon aizvadījuši 19 spēles pēc kārtas bez zaudējumiem.
Vispirms tika pārspēta BS "Ogre"-2 komanda ar 70 : 61 (E. Skuja – 38 p., A. Šilinskis – 20 p.). Sekoja pārliecinoša un rezultatīva uzvara pār Smiltenes komandu ar 167 : 29 (E. Skuja – 39 p., A. Šilinskis – 34 p., D. Točs – 28 p., R. Ostrovskis – 19 p., M. Zeltkalns – 12 p.). 11. februārī tika pārspēta "Gulbene" ar 86 : 70 (E. Skuja – 37 p., A. Šilinskis – 23 p., D. Točs – 15 p.).
16. februārī viesojāmies Krāslavā, kur mūsu spēli skatījās Jānis Timma – Latvijas vīriešu basketbola izlases spēlētājs, kas spēlē uzbrūkošā aizsarga un vieglā uzbrucēja pozīcijās, pašlaik pārstāv Spānijas klubu "Saski Baskonia". 2013. gada NBA draftā viņu Memfisas "Grizzlies" izraudzījās otrajā kārtā ar 60. kārtas numuru. Šajā gadījumā puišiem nevajadzēja meklēt papildu motivāciju. Izcīnīta uzvara pār Krāslavas/Daugavpils/VEF skolas komandu ar 78 : 55 (D. Točs – 28 p., E. Skuja – 23 p., A. Šilinskis – 8 p., R. Ostrovskis – 7 p.).
17. februārī devāmies uz Līvāniem, kur izcīnīta 19. uzvara ar rezultātu 65 : 49 (R. Ostrovskis – 19 p., E. Skuja – 16 p., D. Točs – 14 p., A. Šilinskis – 6 p., M. Zeltkalns – 5 p.).
Nākamās spēles MBJSS U-15 komandai paredzētas 9. martā Alūksnē un 12. martā Madonā pret BS "Rīga"/A. Kraukļa VEF 2 komandu, 15. martā – Ikšķilē pret I. Miglinieka skolu, 17. martā Rīgā – ar BS "Rīga" 2. komandu, 25. martā Madonā – pret Valmieras vienaudžiem.
27.02.2018.