9. un 10. februārī Bauskā notika LJBL U-13 (2006. g. dz.) jauniešu komandu sabraukums, kurā komandas cīnījās par 11.-15. vietu Latvijā.
9. februārī pēc agrā rīta ceļa neatradām „ieročus" pret Jēkabpils komandu un zaudējām ar rezultātu 38 : 53. Otrajā dienas spēlē izmantojām auguma pārsvaru, kas gan reti Madonas komandām gadās, un izcīnījām uzvaru pār BS "Rīga"/DSN/AR komandu (57 : 40).
10. februārī mums gadījās „melnā diena". Pirmajā spēlē nespējām apturēt Tukuma komandas ātros pretuzbrukumus, un spēles beigās – cienīgs zaudējums ar 40 : 48. Otrajā spēlē nespējām realizēt ne soda metienus, ne pustālos, ne tālos metienus pret vietējo Bauskas komandu (vēl pāris tiesnešu svilpes par labu vietējai komandai), un piedzīvots sāpīgs zaudējums (51 : 54).
4. kārtas 2. posmā turpināsim cīņu no 16. līdz 20. vietai pret Tukumu, BS "Rīga"/Pārdaugava, Gulbenes un "Ezerzeme"/BJSS komandām. Kārtīgi sagatavosimies, un jāizcīna vismaz trīs uzvaras, lai 4. kārtas 3. posmā 6. un 7. aprīlī 43 komandu konkurencē atkal cīnītos par 11.-15. vietu.
23. un 24. februārī Madonas BJSS U-12 (2007. g. dz.) komanda dosies uz Rūjienu, kur 4. kārtas 2. posmā cīnīsimies no 21. līdz 25. vietai 51 komandas konkurencē pret Rūjienas, Ventspils „Spars", Liepājas un Līvānu/Jēkabpils komandām.
8.-10. martā U-12 komanda Rīgā aizvadīs BBBL 3. posma sacensības, bet U-13 komanda BBBL 3. posmu Rīgā aizvadīs 15.-17. martā.
13.02.2019.