1. un 2. jūnijā Rīgas sporta zālēs risinājās Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās "Baltais kauss" izcīņas 4. posma turnīri. Madonas BJSS U-11 komanda spēlēja O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta zālē 1. jūnijā.
Šajā posmā bijām nedaudz "pavājinātā sastāvā", un apakšgrupā bija labas komandas. Pirmajā spēlē mūsu puiši zaudēja Talsu komandai (54 : 57), otrajā – Jelgavas basketbolistiem (48 : 63), bet trešajā dienas spēlē – zaudējums Mārupes labi nokomplektētajai komandai (43 : 103).
Otrajā dienā iesākām ar uzvaru pār Rūjienas komandu (49 : 43), otrajā spēlē – zaudējums "Salacgrīvai" (48 : 73), bet pēdējā spēlē izdevās uzvarēt BS "Rīga"/Jugla komandu (66 : 50).
Komandā spēlēja un "Baltā kausa" piemiņas medaļas saņēma: Kārlis Augusts Vītols, Mārcis Lībors, Adriels Vasilaki, Jorens Vazetiu, Artūrs Platačs, Artūrs Mikāls, Kārlis Dūdums, Jēkabs Saliņš, Maksims Zuzjaks. Uz šo posmu nevarēja ierasties, bet godam nopelnīja medaļas: Haralds Justs, Viesturs Ducens, Daniels Kaščjuks, Varis Rodrigo Strumpe.
Madonas BJSS basketbola nodaļā nepārtraukti gaidām jaunus, basketbolu spēlēt un trenēties gribošus puišus – īpaši 2009./2008./2007./2006. g. dz.
Tiksimies 3 × 3 basketbola laukumos un vasaras nometnēs!
11.06.2019.