No 7. līdz 9. februārim Cēsīs norisinājās BBBL (Best Baltic Basketball League) spēles U-11 (2009. g. dz.) vecuma grupā zēniem.
Pirmās spēles BBBL aizvadīja puiši no Cēsīm, Madonas un Valmieras. Šajā posmā piedalījās 28 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Krievijas pilsētām, bet šajā vecuma grupā līgā spēlē 36 komandas.
Madonas BJSS U-11 komanda, kas ne tuvu vēl nav nokomplektēta un aicina jaunus 2009. g. dz. puišus savās rindās, aizvadīja savas pirmās spēles šajā līgā. Katrā ziņā tas bija izdevīgi, noderīgi un forši.
Pirmajā spēlē tikāmies ar vietējo Cēsu komandu, ko izdevās uzvarēt ar rezultātu 50 : 25. Otrajā spēlē sekoja uzvara pār Valmieras vienaudžiem ar 69 : 12. Otrajā dienā puiši izcīnīja uzvaru pār Ukrainas „Belostenniy" BS (Odesa) ar rezultātu
53 : 21, bet otrajā dienas spēlē sekoja zaudējums pret Maskavas „CSKA" ar 38 : 47. Svētdien pēdējā posma spēlē mūsu komanda zaudēja Baltkrievijas „Tsmoki" (Minska) ar 47 : 55.
Paldies par azartu un cīņassparu komandas puišiem no Madonas: V. R. Strumpem, A. Vasilaki, A. Mikālam, A. Platačam, R. Liepiņam, D. Čeveram un puišiem no Ērgļiem: K. Dūdumam, O. Strazdiņam, D. Milleram. Gaidām jaunus spēlētājus, kas piebiedrosies komandai.
12.02.2020.