22. februārī Latvijas volejbola čempionāta 1. līgas spēlē vīriešu volejbola komanda „Madona" izcīnīja kārtējo uzvaru, savā laukumā ar rezultātu 3 : 1 pārspējot Rēzeknes novada komandu.
Mūsu komandā pārliecinošu spēli servju uzņemšanā un aizsardzībā rādīja komandas libero (brīvais aizsargs) spēlētājs Dzintars Šķēls. Blokā rezultatīvi spēlēja Gatis Līcītis. Labas planējošās serves izdevās Andrim Seržānam.
Nākamā spēle „Madonas" komandai būs izbraukumā svētdien, 1. martā, Valles sporta centrā ar patlaban 2. vietā esošo Vecumnieku komandu.
Latvijas volejbola 1. līgas čempionātā sieviešu komandām pēdējās divas spēles izbraukumā Mārupes SC aizvadīja „Madona/Heta" sieviešu volejbola komanda. Pirmajā spēlē „Madona/Heta" ar rezultātu 3 : 2 uzvarēja Mārupes SC komandu, bet otrajā ar rezultātu 0 : 3 zaudēja Kuldīgas NSS komandai. Pēc šīm spēlēm Jāņa Sudāra trenētā komanda ar 16 spēlēs izcīnītajiem 23 punktiem ieņem ceturto vietu. Jāpiebilst, ka mūsu komanda jau nodrošinājusi dalību play-off jeb izslēgšanas spēlēs, un tās pretinieces ceturtdaļfinālā būs Latvijas Lauksaimniecības universitātes vai Kuldīgas NSS komandas spēlētājas.